Witaj w kawiarence sztuki! ;)

Forum dla ludzi ceniących sobie sztukę :)


#1 2011-11-05 20:27:43

 Girl_with_black_rose

Nowy użytkownik

21666964
Zarejestrowany: 2011-11-05
Posty: 10
Punktów :   
WWW

Najważniejszy w każdym działaniu jest początek...

...dlatego też postanowiłam powiedzieć coś o sobie. Hm...Jestem tak w skrócie jednym wielkim skupiskiem paradoksów. Jestem jednocześnie miła i wredna, dojrzała jak i również infantylna, skryta i gadatliwa...Można by tak wymieniać w nieskończoność. Chyba jednym z największych paradoksów jest to jak się określam, gdyż jestem pesymistyczna optymistką cokolwiek to znaczy. Jestem dziwna i dobrze mi z tym, gdyż normalność jest nudna
Nie lubię nadużywania słowa miłość, mówienia pierwszemu lepszemu facetowi "kocham cię" lub tym podobnych...Jak powiedział Joseph Conrad: "Nie szafuję lekkomyślnie słowem miłość, są jednak ludzie, którzy są w stanie powiedzieć, że kochają kiełbasę"
Uwielbiam wymyślać złote myśli, pisać, czytać...Interesuję się również psychologią oraz przesuwaniem granic bólu, odwagi, wytrwałości...Z resztą jeśli chcecie sie czegoś o mnie dowiedzieć pytajcie! Odpowiem na wszystko


Pomóż głosującym zwierzakom!!! To tylko kliknięcie, a dla nich oznacza to pełny żołądek! Okaż serce!

"Przerażenie i moralny terror nigdy nie mogą zostać uniewinnione. Nie mają realnej wartości. Czyste zło nie ma prawdziwego miejsca zamieszkania. A to oznacza, że i dla mnie nie ma tu już miejsca."

http://img442.imageshack.us/img442/8075/6fe477a8847e606c6c4f803.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.husariapw.pun.pl www.total-wrestling.pun.pl www.risenforum.pun.pl www.motoexstreme.pun.pl www.nasza-psiarnia.pun.pl