Witaj w kawiarence sztuki! ;)

Forum dla ludzi ceniących sobie sztukę :)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-04-19 22:16:11

remana

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-15
Posty: 163
Punktów :   

Porady

Masz jakiś fajny sposób na pozbycie się jakiś defektów urody (pryszcze itp)? Podziel się wiedzą na ten temat


http://sedan.blox.pl/resource/rroseline.gif

Offline

 

#2 2008-04-22 21:10:19

ecia

Zaciekawiony

2250335
Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2008-04-21
Posty: 64
Punktów :   

Re: Porady

Słyszałam o sposobie na pociemnienie koloru włosów.
Sposób jest łatwy-płukanka z szałwii. Bierzesz 2torebki szałwii, zalewasz wrzątkiem(większy kubek), zostawiasz do ostudzenia, potem wyciągasz torebki i moczysz w tym włosy 10minut, zawijasz włosy w ręcznik i chodzisz tak jakieś 30minut. Spłukujesz i już.
Moje włosy wcale nie były ciemniejsze, ale za to zauważyłam, że mam mniejszy łupież


A na trądzik mam inną poradę:
2łyżki płatków owsianych zalać wrzątkiem(nie wiem ile, tak na oko) i przykryć talerzykiem, żeby sobie napęczniało. Potem jak sobie ostygnie, to umyć tym twarz, a następnie zmyć wodą.
Znajoma mówiła, że jej córka miała po tym fajną cerę. Ja stosowałam to dość długi czas, ale w końcu się wkurzyłam i rzuciłam w kąt. Nie widziałam żadnych rezultatów, a za każdym razem musiałam wygrzebywać jakieś płatki spomiędzy włosów, które dostawały się tam mimo tego, że miałam je upięte ;]

Ostatnio edytowany przez ecia (2008-04-22 21:19:38)


Spokój, który mnie dziś mami,
To głos przelotny - pieśń anioła
Nad uśpionymi demonami.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.minebox.pun.pl www.leisuretime.pun.pl www.corsairs.pun.pl www.margo-nem.pun.pl www.southtransylvania.pun.pl