Witaj w kawiarence sztuki! ;)

Forum dla ludzi ceni±cych sobie sztukę :)


#1 2008-05-23 21:49:56

remana

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-15
Posty: 163
Punktów :   

Co daje Ci ¶piew?

Z pewno¶ci± jaka¶ czę¶ć Ludzi z tego forum zajmuje się ¶piewaniem - czy to zawodowo, czy też amatorsko Chciałabym zapytać - co daje Wam ¶piewanie? Czy czerpiecie z tego jakie¶ przyjemno¶ci? Przy jakich okazjach i co ¶piewacie? Czy potraficie swoim ¶piewem pomagać ludziom w ich problemach? Czekam na refleksje


http://sedan.blox.pl/resource/rroseline.gif

Offline

 

#2 2008-05-24 14:15:57

Tańcz±ca Po¶ród Snów

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-22
Posty: 20
Punktów :   
WWW

Re: Co daje Ci ¶piew?

¦piewanie to moja pasja. Poprzez ¶piew wyrażam swoje emocje, uczucia, siebie. Daje mi to nieocenion±, wielk± przyjemno¶ć. "Pie¶ń ofiarowuje wolno¶ć". Głównie ¶piewam w domu, kiedy¶ czynnie w szkole. Je¶li wszystko pójdzie dobrze, to w wakacje najmę się do pracy . Czy swoim ¶piewem pomagam ludziom w ich problemach?
Pamiętam tak± sytuację, kiedy przyjaciółka miała doła (nie będę wnikać, z jakiego powodu). Słowa nie pomagały, siedz±c przy niej, serce rwało mi się na strzępy. Trawił mnie jej ból. Ni st±d ni zow±d strzeliło mi do łba za¶piewać piosenkę. Nic wielkiego, nastrój piosenki smutny (przyszedł mi wtedy do głowy utwór Piaska, a przecież go nie słucham. Pewnie z radia pamiętałam "Imię deszczu"). Ona momentalnie rozpłakała się i przytuliła do mnie. Nie miała już potem doła.
Były też sytuacje, kiedy usypiałam dzieci (ale to raczej każdy potrafi).
Teraz ¶piewam jedynie dla przyjemno¶ci i zabawy wraz ze znajomymi.


http://img141.imageshack.us/img141/1829/vic15xo4.png

Looking at my own reflection
When suddenly it changes
Violently it changes
Oh no, There is no turning back now
You've woken up the demon ... in me

Get up, come on get down with the sickness
Get up, come on get down with the sickness
Get up, come on get down with the sickness
Open up your hate, and let it flow into me
Get up, come on get down with the sickness
You mother get up
Come on get down with the sickness
You fucker get up
Come on get down with the sickness
Madness is the gift, that has been given to me


And breathe... just breathe,
Oh breathe, just breathe

Offline

 

#3 2009-02-21 19:21:13

ana

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2008-04-20
Posty: 38
Punktów :   

Re: Co daje Ci ¶piew?

Nie umiem ¶piewać Ale jak mogę to ¶piewam, bo to sprawia frajdę, można się rozładować, nawi±zać więĽ z drug± osob±:) W końcu ¶piewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej


Odci±łe¶ mi skrzydła
Zabrałe¶ aureole
Zwi±załe¶ ręce
A ja i tak będę
Upadłym Aniołem

"Wiolonczel± jestem
Pełn± łez cichych
I jak dĽwięk
Mój płacz
Odbija się od ¶cian
Zaklęta w ci±g
Czarnych nut
Zamykam się w sobie
Nie jestem niczym więcej
Niż smutne E-mol
Smutniejsze niż oczy
Skrzypka zza ¶ciany
Smutek muzyk±
Serca i oczu spłakanych
Szepczę sw± historię
Na strunach
Pie¶ń piszę melodi±
Smutek z r±k zbł±kanych
Stworzony smyczkiem
Uczuć rozcinanych
O twarde struny życia"

[ E.Sz. "Smutek"]

Offline

 

#4 2010-02-12 21:11:22

 Kasia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-12
Posty: 1
Punktów :   

Re: Co daje Ci ¶piew?

Cóż... dla mnie ¶piew jest przyjemno¶ci±. Niestety, dopiero co zapisałam się na ¶piewy, ale mam już za sob± jeden występ. Wiem, że tylko jeden, ale jutro po raz pierwszy będę ¶piewała piosenkę solo . Na razie jestem spokojna, ale dobrze wiem, że jutro przed samym występem będę się denerwować..... ¦piewanie (choć zawsze mam tremę) jest dla mnie przyjemno¶ci±, rozrywk±. Przy ¶piewie potrafię się odstresować, oczywi¶cie, je¶li tylko tego chcę. Tak jak już wcze¶niej wspomniałam, przed występem ogarnia mnie trema, ale także i panika... Ale potem i tak się wszystko udaje, i mam nadzieję, że jutro też będzie OK.

Offline

 

#5 2010-04-09 09:10:20

 oliwia7811

Nowicjusz

20537976
Zarejestrowany: 2010-04-07
Posty: 30
Punktów :   

Re: Co daje Ci ¶piew?

uwielbiam ¶piewać gdybym mogła to ¶piewałabym cały czas.Czasem ¶piewam dla uspokojenia nerwów (gdy mnie siostra wkurzy XD) a czasem dla relaxu co tu opowiadać po prostu kocham ¶piewać
¦piewam co popadnie byle tylko ¶piewać . Lubie ¶piewać na konkursach choć zawsze mam tremę (nawet gdy zdaję piosenkę na muzyce) ale gdy ¶piewam to nikogo nie widzę zatapiam się w melodii 

                                                                         I LOVE SING

Ostatnio edytowany przez oliwia7811 (2010-04-09 09:14:42)

Offline

 

#6 2011-11-05 20:50:01

 Girl_with_black_rose

Nowy użytkownik

21666964
Zarejestrowany: 2011-11-05
Posty: 10
Punktów :   
WWW

Re: Co daje Ci ¶piew?

Ja ¶piewam kiedy mam problem. Z natury publicznie nie ukazuję negatywnych emocji - robię to przez muzykę. Kocham spiewać choć w±tpie by wychodziło mi to idealnie, gdyż przez mój wiek i niedojrzały głos to wychodzi nieco amatorsko, aczkolwiek takie piosenki jak My immortal wychodz± mi bardzo dobrze Nie przepdam jednak za ¶piewaniem przed publiczno¶ci±, gdyż zżera mnie trema...Aczkolwiek ¶piewa daje mi swojakie poczucie bezpieczestwa. Zawsze gdy jest mi Ľle nuce cos pod nosem lub w my¶lach i wszystko przechodzi


Pomóż głosuj±cym zwierzakom!!! To tylko kliknięcie, a dla nich oznacza to pełny żoł±dek! Okaż serce!

"Przerażenie i moralny terror nigdy nie mog± zostać uniewinnione. Nie maj± realnej warto¶ci. Czyste zło nie ma prawdziwego miejsca zamieszkania. A to oznacza, że i dla mnie nie ma tu już miejsca."

http://img442.imageshack.us/img442/8075/6fe477a8847e606c6c4f803.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.swordclan.pun.pl www.wyspakhorinisrp.pun.pl www.shippuuden-pbf.pun.pl www.architekci2006.pun.pl www.graanarutoforum.pun.pl